Velkommen

I FDF møder vi børn og unge med fantasi, fællesskab og en kristen holdning til livet. Vores kerneaktiviteter er bl.a. friluftsliv, musik og leg.

ingen nyheder i denne liste

Kontakt

Her kan du finde adresser og kontaktoplysninger på lederene i FDF Hjerm.

 

Kredsledere:

Birgit Gøtzsche

Tlf.: 97 46 51 36 / 21 28 51 08 - Mail: birgit.goetzsche@gmail.com

 

Søren Holst 

Tlf.: 97 46 41 69 / 20 16 41 69- mail soeren.holst@tdcadsl.dk

 

 

Tumlingeledere: 

Lotte Brander

Tlf.:  22 38 34 01 - mail: lotte.brander@gmail.com

 

Lars Hebsgaard  

Tlf.:  24 47 20 11 - mail: lars.hebsgaard@altiboxmail.dk 

 

 

 

Line Henriksen 

Tlf.: 20 71 97 14  line_henriksen_1@hotmail.com 

 

 

Hjælpeledere:

 

 

Rikke Christensen

 

 

 

Pilteledere: 

Birgit gøtzsche

Tlf.: 97465136 / 21285108 - Mail: birgit.goetzsche@gmail.com

 

Kirsten Vittrup 

Tlf.: 26 82 54 28 - mail: vittrupkirsten15@gmail.com 

 

Jesper Andersen

Tlf.:  23 66 69 13 - mail: andersen@fdf.dk 

 

Torben grøn

Tlf.: 28 72 71 91  

 

Mathilde Brander

Tlf.:27 57 18 46- mail: mathilde.brander@hotmail.com

 

Rikke J

Tlf.:21 96 87 65

 

Hjælpeledere:

Rikke Christensen

 

 

 

Væbnerledere:/seniorvæbnerledere: 

Carsten Jørgensen

Tlf.: 21 96 25 35 - mail: carsten.hjerm@hotmail.com 

 

Lone Balle

Tlf.: 22 91 07 13 - mail: lone.balle@outlook.dk 

 

Louise Christensen

Tlf.: 20 73 32 17

 

Ane Gøtzsche 

Tlf.: 30 29 03 27 - mail: ane.goetzsche@gmail.com

 

 

Hjælpeledere:

Katrine G

 

 

 

 

 

 

Bestyrelsen:

 

Karl Henriksen - Formand

Tlf.: 97 46 48 94 / 61 35 57 32

 

Hanna Lauridsen - Kasserer

Tlf.: 51 24 20 43

 

Elsebeth Kristensen - Sekretær

Tlf.: 97 46 40 87 / 23 36 54 92

 

Ditte Ørskov

Tlf.: 20 47 87 21

 

Eirikur Yngvason

Anne Offersen

 

Lene Kronborg

Tlf.: 24 23 34 20

 

Kurt Henriksen - Menighedsrådsrepræsentant

Tlf.: 97 46 48 21 / 26 15 48 21