Melissa Sourial

Tlf: 29 86 88 20
Email: melissasourial@FDF.dk
Kredsfunktion: Børneleder, kredsleder og bestyrelsesmedlem

Karin Jørgensen

Tlf: 24 61 16 68
Email: Kaffekj@gmail.com
Kredsfunktion: Børneleder og Bazar-ansvarlig

Mark Torstensen


Tlf: 60 60 69 65
Email: mtorstensen@fdf.dk
Kredsfunktion: Børneleder, kasserer og bestyrelsesmedlem

Anna Lind Johansen

Tlf: 60 60 71 48
Email: anna.l.j@hotmail.com
Kredsfunktion: Børneleder

Sara Nikolajsen

Tlf: 31 53 90 13
Email: sara.n2000@live.dk
Kredsfunktion: Børneleder

René Torstensen

Tlf: 22 62 01 49
Email: rkt@FDF.dk
Kredsfunktion: Børneleder, Hytteforvalter og bestyrelsesmedlem

Line Gjerulff

Tlf: 23 96 00 95
Email: line_gjerulff@hotmail.com
Kredsfunktion: Børneleder

Peter Skov Romdal

Tlf: 28453980
Email: peter.skov2002@gmail.com
Kredsfunktion: Senior repræsentant og bestyrelsesmedlem

Briang Hillebrand

Tlf: 22 91 92 40
Email: Hillebrand@FDF.dk
Kredsfunktion: Formand og bestyrelsesmedlem