Michael Løwe Jensen

Kredsleder
Leder for Puslinge

21 63 90 01
michael@loewe-jensen.dk

Heide Granberg

Kredsleder
Leder for Tumlinge

26 46 12 25
granberg@fdf.dk

Jane Kongstad

Leder for Puslinge

21 84 69 38
jane_kongstad@hotmail.com

Emma Brandt Samuelsen

Leder for Tumlinge

61 67 48 98
emmasamuelsen96@hotmail.com

Kasper Kristiansen

Leder for Pilte

60 16 06 58
kasperkristiansenkdk@gmail.com

Emma Thoftgaard

Leder for Pilte

26 36 49 73
emmathoftgaard@gmail.com

Jeanne Trier Andersen

Officiel humør supporter og styrer Børneattesterne

29 62 65 05
jeannetrierandersen@gmail.com

Sara Rask Andersen

Leder for Pilte

51 24 13 73
sararask@fdf.dk

Jonas Smit Andersen

Leder for Pilte

26 85 48 88
jonassmitandersen@gmail.com

Louise Rossen

Leder for Pilte

Katrine Kammer Johannesen

Leder for Pilte

23 26 12 14

kkjohannesen@gmail.com

Niels Thoftgaard

Leder for Væbnere

27 24 73 20
niels.thoftgaard@gmail.com

Malene Rask Andersen

Leder for Væbnere

40 35 76 36
malenerask@fdf.dk

Jonas Schøler Holmriis

Leder for Væbnere

23 66 03 33
jholmriis@hotmail.com

Jesper Raulff Schultz

Leder for Væbnere

25385471

jesperrauff@hotmail.com

Noah Langergaard

Leder for Seniorvæbnere

30 36 21 08
noah.nzlm@gmail.com

Amalie Kyndesen

Leder for Seniorvæbnere

22 85 99 19
amalie@kyndesen.com

Eva Ortvald Erichsen

Leder Seniorvæbnere

26 60 02 16
eva_oe@hotmail.com

Et stærk lederteam

Vi er heldige, at vi i FDF Utterslev har mange engagerede og dygtige ledere, som har noget på hjerte. Voksne, som vil skabe gode oplevelser i et trygt fællesskab.

Ledere i FDF er 100 % frivillige, og får altså ikke løb for arbejdet. Faktisk betaler alle kontingent i kredsen.

Har du lyst til at være en del af lederfællesskabet, så tag kontakt til kredsledelsen