Her kan du finde adresser og kontaktoplysninger på Kredsleder, Bestyrelsen, FDF salg, samt adresser på vores huse.

Bestyrelsesformand/ Stand-in Kredsleder

Uffe Vibe
Skråstrupvej 8
6973 Ørnhøj
Tlf. 30 29 67 24
Mail. Uffevibe@mvb.net

Andre Bestyrelsesmedlemmer.

Eva Kristensen
Tlf. 22 44 63 10
Mail: evaskadhede@live.dk

Bjørn Klokmose
Tlf. 20 24 43 62
Mail: b.klokmose@sol.dk

Kasia Madsen
Tlf. 28 10 09 81
Mail: Ole.kasia@hotmail.com

Sandra Allen
Tlf. 93 20 20 10
Mail: Sandra_allen@live.dk

Mariana Mazare
Tlf. 50 27 64 84
Mail: Maxmary002@gmail.com

Martine De Hoon
Tlf. 21 33 48 28
Mail: Martinedehoon@hotmail.com

Ove Larsen
Tlf. 29 87 67 12
Mail: ove.l.larsen@gmail.com

Salg fra 55° Nord

Hjemmeside: www.55nord.dk
Anne-Grethe Nielsen
Kjærsvej 20
6973 Ørnhøj
Tlf. 97 38 66 11
Mail: villanord@ofir.dk

Kredshuset

Ørnhøj Sognehus
Søndervang 19
6973 Ørnhøj

Kredsens hytte

Skovly
Overgårdsvej 20
6973 Ørnhøj