Arena

Arenaen er udvalgsmiljøet i FDF og er en fællesbetegnelse for alle de enheder, som laver et stykke arbejde i landsforbundsregi.

E

Ejendomsudvalget

Peter Jeppesen
peterj@FDF.dk
41731150

F

FDF LEDEREN

Rasmus Lind
rl@FDF.dk
41731192

Mia Fanefjord Hansen
miap@FDF.dk
27578882

FDFfterfest

Helena Lagoni Isbye
helenaisbye.music@gmail.com
20562968

Familielejren

Jakob Hjuler Christensen
jakob@hjuler.info
22993913

H

Historisk Samling

I

Instruktørkursus

Andreas Nielsen
Andreas.nielsen@fdf.dk
25428215

Nanna Jakobsen
nannajakobsen@fdf.dk
29849191

Internationalt Forum

Kamilla Holse Palbjørn
k.palbjorn@gmail.com
26148961

Sara Lentz Jørgensen
saralentz@FDF.dk
26366101

Internationalt Projekt

Nikolaj Bang Høfler
nbhof@fdf.dk
81193690

Elise Marie Dinesen
elisedinesen@fdf.dk
42174798

K

Kano

Peder Bertram Andreasen
pederbertram@hotmail.com
51907287

Klatre

Cathrine Holm Olesen
cathrineholm@fdf.dk
61799098

Tomas Bahn Kolind Vilstrup
tbv@fdf.dk
86845759

Ulrik Taasti Landberg
ulrikls@fdf.dk
51343901

KursusPlus

Thomas Holmgaard Hundebøll
thomashundeboell@fdf.dk
28454925

Simon Harbro Hansen
Simonsvir@gmail.com
28450885

KursusSTART - Hardsyssel - Uge 42

Cecilie Sørensen
csoerensen@fdf.dk
42325648

KursusSTART - Limbjerg - Uge 7

Nanna Jakobsen
nannajakobsen@fdf.dk
29849191

Christopher Memhave Petersen
cmpses@gmail.com
50464808

KursusSTART - Rysensteen - Uge 42

Emma Johanne Hansen
emmajhansen@hotmail.com
60839911

KursusSTART - Rysensteen - Uge 7

Jesper Nord
jesper@nord.dk
60372522

Sarah Kamilla Amfelt
sarahamfelt@fdf.dk
30269592

KursusSTART Hardsyssel - Påsken

Nicolai Pelzer
nicolaipelzer@fdf.dk
23272067

L

Legedatabase

Peter Randorff Larsen
peterrandorff@gmail.com
61783031

Legeudvalget

Maria Ilum Andersen
maria.ilum.andersen@gmail.com
41157075

Peter Randorff Larsen
peterrandorff@gmail.com
61783031

M

March og lejr udvalget

Lise Piltoft Jørgensen
lise@piltoft.dk
28689989

Musikarbejdsgruppe

Ulla Visbech
ulla.visbech@fdf.dk
20485073

Mærkeudvalget

Jonatan Engrob Hjul Adamsen
jonatan.hjul@fdf.dk
22642075

N

Naturarbejdsgruppe

Charlotte Kjær Madsen
charlotte.kjaer.madsen@gmail.com
30323601

Jakob Færch-Jensen
jafj@fdf.dk
29908970

O

Orkesterudvalg

Anne Mette Hansen
amflugel@gmail.com
22619011

Jan Olav Skogøy
jan@skogoy.dk
31540053

P

Pilteudvalg

Lisbeth Opstrup Tengstedt
Lisbeth_tengstedt@hotmail.com
40629368

R

Relationsudvalg

Heidi Bak Nielsen
heidibaknielsen@gmail.com
93700729

S

Samfundsengagement

Nadia Aron Piilgaard
nadia.aron@fdf.dk
52883323

Seniorfestival

Søren Vestergaard
haderslev@fdf.dk
30135894

Jakob Fauerskov
fauer85@hotmail.com
22746762

Seniorkursus Sletten

Jeppe Sølvberg Strauss
jeppe.s.strauss@gmail.com
23846424

Morten Stenberg Overgaard
mo@fdf.dk
51261356

Seniorkursus Vork

Amalie Bjerre Falkesgaard
amaliebf@hotmail.com
22254808

Maria Ladefoged Eriksen
marialeriksen@gmail.com
28439239

Seniorvæbnerkursus Hardsyssel

Pernille Bak Østergaard
pernillebak@fdf.dk
60150277

Katrine Gørup Benée
kbenee@FDF.dk
29719929

Seniorvæbnerkursus Kongeådalen

Laura Rosendahl
laura.rosendahl@hotmail.com
22118937

Kristian Rieland
kristian@rieland.dk
53592006

Kenneth Lindqvist Christensen
klc@FDF.dk
26125592

Seniorvæbnerkursus Midtsjælland

Susanne Toft Nielsen
sus04_5@hotmail.com
20650039

Benny Legaard Buur
benny@pwb.dk
20705634

Sille og Sigurd

Mia Fanefjord Hansen
miap@FDF.dk
27578882

Slettens Bestyrelse

Carsten Kolby Kristiansen
carstenkristiansen@outlook.dk
20277125

Socialudvalget

Heidi Bak Nielsen
heidibaknielsen@gmail.com
93700729

T

Trosudvalget

Kathrine Fischer
kf070393@gmail.com
60193758

U

Uddannnelsesforum

Maria Rytter
ryttermaria@hotmail.com
25614623

V

Væbnermesterskabet

Sarah Schremmer Larsen
sarahslarsen@hotmail.com
25138881

Christian Cannon Jensen
christian@cannon.dk
40680106