FDFs landsdele

FDF har otte landsdele. Her kan du finde kontaktoplysninger på landsdele og landsdelsledere.

 

FDF Landsdel 1

Lise Aslak Jensen
E-mail: lise.aslak@FDF.dk
Tlf.: 21 64 94 12

Web: FDF.dk/landsdel1

 

FDF Landsdel 2

Katrine Benée 
E-mail: benee@FDF.dk
Tlf.: 61 44 07 03 

Web: FDF.dk/landsdel2

 

FDF Landsdel 3

Sonja Mølby Nielsen 
E-mail: sonja53@outlook.dk
Tlf.: 61 75 64 43

Web: FDF.dk/landsdel3

 

FDF Landsdel 4

Jesper Holm Sørensen
E-mail: jesperholm2@gmail.com
Tlf.: 31 61 99 93

Web: FDF.dk/landsdel4

 

FDF Landsdel 5

Henrik Øllgaard-Nicolajsen
E-mail: henrik@fdfnet.dk
Tlf.: 22 45 51 61

Web: fdflandsdel5.dk


FDF Landsdel 6

Nicolei Beier
E-mail: nicolei@fdf.dk
Tlf.: 26 82 75 81

Web: fdflandsdel6.dk


FDF Landsdel 7

Jesper Kejlhof
E-mail: jesper@kejlhof.dk
Tlf.40 72 70 67

Web: FDF.dk/landsdel7


FDF Landsdel 8

Nicolai Willems
E-mail: nicolaiw@fdf.dk
Tlf.: 26 33 60 14

Fællesmail til hele ledelsen: ldl8@FDF.dk

Web: FDF.dk/landsdel8