FDFs landsdele

FDF har otte landsdele. Her kan du finde kontaktoplysninger på landsdele og landsdelsledere.

 

FDF Landsdel 1

Lise Aslak Jensen
lise.aslak@FDF.dk
Tlf.:  21 64 94 12

Web: FDF.dk/landsdel1

 

FDF Landsdel 2

Katrine Benée 
kbenee@FDF.dk
Tlf.: 61 44 07 03 

Web: FDF.dk/landsdel2

 

FDF Landsdel 3

Sonja Mølby Nielsen 
sonja53@outlook.dk
Tlf.: 61 75 64 43

Web: FDF.dk/landsdel3

 

FDF Landsdel 4

Jesper Holm Sørensen
jesperholm2@gmail.com
Tlf.: 31 61 99 93

Web: FDF.dk/landsdel4

 

FDF Landsdel 5

Henrik Øllgaard-Nicolajsen
henrik@fdfnet.dk
Tlf.: 22 45 51 61

Web: fdflandsdel5.dk


FDF Landsdel 6

Nicolei Beier
nicolei@fdf.dk 
Tlf.: 26 82 75 81

Web: fdflandsdel6.dk


FDF Landsdel 7

Jesper Kejlhof
jesper@kejlhof.dk
Tlf.40 72 70 67

Fællesmail til hele ledelsen:  ld7ledelse@FDF.dk

Web: FDF.dk/landsdel7


FDF Landsdel 8

Nicolai Willems
nicolaiw@fdf.dk
Tlf.:26 33 60 14

Fællesmail til hele ledelsen:  ldl8@FDF.dk

Web: FDF.dk/landsdel8