FDFs landsdele

FDF har otte landsdele. Her kan du finde kontaktoplysninger på landsdele og landsdelsledere.

 

FDF Landsdel 1

Line Anderson
E-mail: lmma040681@gmail.com 
Tlf.:  24 42 24 25

Web: FDF.dk/landsdel1

 

FDF Landsdel 2

Ejner Bank Andreasen
E-mail: ebafdf@gmail.com 
Tlf.: 20 76 41 68

Web: FDF.dk/landsdel2

 

FDF Landsdel 3

Michael Engkær Engsig Madsen
E-mail: madsen826@gmail.com 
Tlf.: 28 90 00 13

Web: FDF.dk/landsdel3

 

FDF Landsdel 4

Jan Olav Skogøy
E-mail: jan@skogoy.dk
Tlf.: 31 54 00 53

Web: FDF.dk/landsdel4

 

FDF Landsdel 5

Mette Kristina Svendsen
E-mail: mettes1996@hotmail.com
Tlf.: 28 96 97 38

Web: fdflandsdel5.dk


FDF Landsdel 6

Nicolei Beier
E-mail: nicolei@fdf.dk
Tlf.: 26 82 75 81

Web: fdflandsdel6.dk


FDF Landsdel 7

Jesper Kejlhof
E-mail: jesper@kejlhof.dk
Tlf.40 72 70 67

Web: FDF.dk/landsdel7


FDF Landsdel 8

Nicolai Willems
E-mail: nicolaiw@fdf.dk
Tlf.: 26 33 60 14

Fællesmail til hele ledelsen: ldl8@FDF.dk

Web: FDF.dk/landsdel8